Helmet design by the12

ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONĘ !!!!

http://www.the12design.pl/
Kolejne logo, tym razem dla Pawła "RINASA" Przybylaskiego, który z powodzeniem startuje w WMMP. Zapraszam na stronę Pawła i do kibicowania:)


Logo dla Maxa Kapplera, mistrza Niemiec w kategorii moto3. Projekt kasku w trakcie realizacji
Patryk Kosiniak - helmet design 2014

Projekt kasku dla Patryka “KOSY” Kosiniaka na sezon 2014. Patryk wystartuje w pełnym cyklu motocyklowych mistrzostw Włoch, w klasie Superbike. Trzymamy kciuki!

I znowu kilka fotek Pawła Szkopka 2013


Mateusz Korobacz trzeci w swojej klasie - Gratulacje!
Amerykańska realizacja...


Hannes Soomer helmet design 2013 - kolejny skończony projekt dla młodego estońskiego zawodnika EJC, Hannesa Soomera. Wersja na black i na white.


Mateusz Korobacz - kolejne foty z II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski 2013. Foty by Waldemar Walerczuk

Projekt zrobiony na konkurs Drawn to be wild, tym razem to kask na zimę, a co trzeba rozszerzać ofertę :)


Mateusz Korobacz na wyścigach w Moście (Czechy) II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski 2013. Foto: Mateusz Jagielski


Andrea Iannone helmet - ten projekt powstał na potrzeby konkursu AGV z Andrea Iannone. Miałem mało czasu bo za późno znalazłem, ale nie jest tak źle chyba :) Nagrodą, a właściwie jedną jest start zawodnika Ducati w projekcie kasku w wyścigu na Indianapolis Motor Speedway. W każdym razie czekam na rozstrzygnięcie...


Javi Orellana helmet design - No i jest gotowy pomalowany przez  CrazyDreams Mallorca, niestety projekt został przerobiony pod malowanie. Najważniejsze, że Javi Orellana jest zadowolony.


Tomas Svitok helmet design 2013 - wersja kasku dla Tomasa Svitoka#55 na kask Arai. Pomysł z pierwszego wzoru został zmodyfikowany i dopasowany do linii kasku. Niestety przez te wszystkie zmiany w trakcie sezonu nie tylko kasku, ale i motocykla zawodnika kask na chwilę obecną został oklejony jedynie wzorem z dołu. W przerwie wakacyjnej będzie czas żeby dokończyć projekt.
Tomas Svitok helmet 2013- pierwsze podejście, wzór zaakceptowany przez zawodnika i... zmiana kasku przez Tomasa z Araia na X-lita...:/


Hannes Soomer 2013 - Kolejny projekt w fazie realizacji, technologia + tradycyjne narzędzia :)


Paweł Szkopek 2013 - Kilka kolejnych fotek Pawła tym razem z Central European Motorcycle Championship - Motorsportpark Oschersleben. Polecam też stron SZKOPEK TEAM


Javi Orellana #69 - Kolejny projekt na stole. Tym razem dla młodego hiszpańskiego zawodnika Javi Orellana #69 . Z tego co się orientuje to jest już w fazie malowania, niestety tylko ogólny wzór zostanie zachowany, będzie jednak nieco zmodyfikowany. Tak zdecydowała osoba która pomaluje kask
Mateusz Korobacz kombinezon 2013 - tak... pomiędzy projektami kasków znalazłem czas na lekki design kombinezonu Mateusza. Docelowo tak nie wygląda bo technicznie w krótkim czasie nie dało się tego rozwiązać, ale główne założenia i wzory zostały naszyte.


King of fools project - kilka nowych obrazów:)


King of fools project - no wreszcie zabrałem się za swój kask i ...

Mateusz Korobacz helmet 2013 - kilka fotek z I rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski 2013. Trzeba też powiedzieć, że Mateusz Korobacz zaliczył podium:) Gratulacje:)
Fotki by Anita Lipko, Kasia Smolińska.


Mateusz Korobacz helmet design 2013 - Najpierw były szkice i przymiarki, a później wyszło coś takiego. Całkiem fajnie to wyszło:) Był ciągły nadzór i kontrola ze strony Mateusza ponieważ chciał kilka szczególnych grafik na kasku, reszta to już moja warjacja. Bardzo fajna współpraca z Mateuszem Korobaczem #74 i bardzo fajny efekt końcowy. Przyznam że z niecierpliwością oczekiwałem jak kask będzie wyglądał live.Mateusz Korobacz - Pierwsze przymiarki i szkice do kasku Mateusza.

                                                                                         
Paweł Szkopek 2013 - I runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski 2013 i jego nieśmiertelny nosorożec :)
 
 Paweł Szkopek kask 2012 photos - Kilka wybranych zdjęć z Pawłem w roli głównej, a jako drugi plan mój projekt kasku na rok 2012.

Paweł Szkopek projekt kasku 2012 - To drugi projekt kasku dla Pawła Szkopka, przygotowany na drugi sezon WSS w barwach Bogdanka Racing. W projekcie nadal główną rolę odgrywał nosorożec, a Paweł mógł wrócić do swojego numeru #19.

Paweł Szkopek kask 2011 - tym razem kilka zdjęć akcji. Sezon WSS 2011 - Bogdanka Racing.

Paweł Szkopek 2011 - projekt, który wygrał w konkursie w 2010. Był to pierwszy sezon Pawła w barwach Bogdanka Racing i mój pierwszy projekt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz